Podcasty

  Aktuální podcasty Realitní mixér od JAN Reality 

 

Zajímají Vás témata ohledně realit a máte rádi podcasty? Právě pro Vás je zde Realitní mixér od JAN Reality.

Nabízíme k poslechu aktuální témata, můžete poslouchat na Spotify nebo na Apple Podcasts. 

 

image002-5

 

 

Subscribe_ApplePodcasts spotify-badge-button-listen-wh-BG

 

 

Vybírejte z následujcích témat: 

 

1. Oceňování nemovitostí

Mohu cenu bytu zjistit tak, že si otevřu realitní server? Tak snadné to bohužel opravdu není, my vám proto povíme pár základů, jak správně ocenit nemovitost. 

 

2. Jak funguje celý proces převodu nemovitosti? 

Většina lidí prodává i kupuje nemovitost jen jednou za život a vůbec netuší, co je čeká. Vlastně ani nevědí, proč by si měli přizvat realitního makléře a jestli náhodou celý proces nezvládnou sami. V tomto podcastu jsme proto Jana Adámka vyzpovídali, jak vypadá takový převod nemovitosti a co všechno mu předchází. 

 

3. Ceny nemovitostí stále rostou. Proč? Kdy to skončí? 

Každý den slyšíme a čteme o neustálém zdražování nemovitostí. Vlastní bydlení se pro mnohé stává nesplnitelným snem. Co za tím je? Kam to povede? Je dobré kupovat teď, když byt potřebuji anebo raději počkat? A dočkáme se konečně doby, kdy ceny nemovitosti budou klesat a koupě bytu či domu se stane dostupnější pro většinu z nás? 

 

4. Jak se vyznat v uváděných m2, podlahové a užitné ploše? 

Realitní plocha, užitná plocha, hrubá a čistá plocha…Jde vám z těchto pojmů hlava kolem? To naprosto chápeme! Proto jsme pro vás téma „podlahová plocha a ostatní rozměry“ probrali v této epizodě podcastu. Vybrali jsem pro vás také reálný inzerát, abyste věděli, čemu se nejvíce věnovat a proč. 

 

5. Jaké má zkušenosti s realitním trhem marketingový manažer?

Sháníte chatu, chalupu nebo nějakou jinou nemovitost pro odpočinek a stále se vám nedaří správnou najít? Václav Horák, marketingový manažer, kterého si Jan Adámek pozval jako hosta do podcastového studia se s vámi podělí o své autentické zážitky z několikaleté „honby“ za vysněnou chalupou. Zároveň přidá tipy a rady, jak nešlápnout vedle! A co myslíte? Užívá si již Václav léto na své chalupě? Poslechněte si další epizodu. 

 

6. Vyplatilo se koupit nemovitost na vlastní pěst? 

Pod vlastní lampou je největší tma? Ba ne! Alice ještě nebyla součástí týmu, když si svůj byt pořizovala. Jaké jsou její zkušenosti, které nasbírala při nákupu nemovitosti, A co vlastně obnáší správa sociálních sítí? Alice nám pověděla nejenom svou zkušenost, ale také o svém projektu Na dno šálku, který pomáhá druhým. 

 

7. Pohled na reality očima spoluzakladatele marketingové agentury 

Do této epizody Realitního mixeru jsme si pozvali Tomáše Jindříška. Spoluzakladatele marketingové agentury, kterého jsme se vyptávali na jeho zkušenosti s realitním světem a také na jeho profesionální pohled na realitní kanceláře. 

 

8. Jak vysoká je provize realitních makléřů? 

Kolik si vydělá takový realitní makléř? Jaké jsou výše provizí a co všechno je v provizi schováno? Téma, které zajímá většinu z vás. Provize Realitního makléře jsme probrali v této epizodě Realitního mixéru. 

 

9. Zaměstnance si musíte hýčkat, říká hoteliér Karel Doubek

Hostem dalšího podcastu RM byl hoteliér Karel Doubek, spolumajitel a ředitel hotelu Adria, restaurace U Pinkasů a hotelu Zlatá hvězda Třeboň. Na čem stojí úspěch této obchodní skupiny a díky čem se jí daří zvládat korona virovou dobu? Proč je dobré investovat do hotelu a o co dalšího vás tato investice obohatí? Odpovědi nejen na tyto otázky si poslechněte v nové epizodě našeho podcatu Realitní mixér. 

 

10. Teď je správný čas investovat do hotelu 

Hotel nemůže být špatná investice. Je to cesta, jak si zajistit příjem v perspektivní oblasti, říká Jan Adámek z JAN Hospitality, který se tentokrát u mikrofonu potkal se svým kolegou Václavem Hříbalem. Ten dodává, že se stát se majitelem nebo spolumajitelem hotelu nebo jiného ubytovacího zařízení je snazší, než si myslíte. Proč je teď správná doba investovat do hotelu a co vám to přinese? A je moudré vložit peníze do něčeho, čemu nerozumíte? Investice do hotelu – téma pro Jana Adámka a Václava Hříbala v další epizodě podcastu Realitní mixer.